Kurumsal

Hakkımızda

BAE Mühendislik, güven ve dürüstlük ilkelerini merkezine yerleştirmiş ve bu ilkeleri esas alarak Mühendislik uygulamaları ve Güneş Enerjisi sektöründe anahtar teslim santral projeleri, çatı sistemleri, aydınlatma sistemleri, sulama sistemleri vb. projelerde çözümler üreten ve bu alanda zirveye yürüyen ulusal bir hizmet merkezidir.

BAE Mühendislik, “Enerji Verimliliği” konularında teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gerek yeni tesisler için sistem tasarımı aşamasında, gerekse de mevcut tesislerde iyileştirmeler yapmak suretiyle, müşterilerinin aynı işi daha güvenli ve daha az enerji kullanarak yapmasını sağlayacak teknolojik yenilikleri firma uygulamalarına sürekli olarak katmaktadır.

BAE Mühendislik’in müşteri odaklı hedefi; perakende satış sektöründe portföyünü büyütmek, kusursuz hizmet verebilmek için enerji sektöründeki yenilikleri öncü olarak uygulayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan butik bir mühendislik şirketi olmaktır.

BAE Mühendislik olarak,hizmet verdiğimiz her müşterimize sahip olduğumuz tüm imkanlarımızı kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz.

Çevreye ve doğaya olan sorumluluklarımızın bilincinde hareket ederek, gelecek nesillerimize daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya bırakmaya katkıda bulunmaktır.

Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle,iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

EnerjiKurdu.com 2020 yılından itibaren BAE Mühendislikin bir markası olup, bu şirketin Türkiye e-ticaret pazarının ilk yıllarında farklı e-ticaret platformları altında edinmiş olduğu engin tecrübeler ışığında 2020 yılı itibariyle elektronik ticaret faaliyetlerini yeni bir internet sitesi ile hayata geçirmiş online bir alışveriş platformudur.